Apartament me 2 dhoma gjumi ne Lungomare | Agjensi Imobiliare ne Vlore

Apartament me 2 dhoma gjumi ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7816
€58,900
  • Property size 85 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me 2 dhoma gjumi per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne vijen e pare buz shetitores. Disponon dokumentacion te rregullt dhe i rivlersuar. Shitet i mobiluar.

Siperfaqja totale 85 m2
Cmimi 58 900 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property