Pushime ne Radhime | Holiday In Radhime Vlora

Pushime ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6750
€245/jave
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per pushime ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi pozicionuar rreth 100 metra nga deti. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderrne dhe me gjithcka te nevojeshme Internet WiFi televizor cabllor etj.
Ne cmimin e apartamenti eshte i perfshir parkimi si dhe plazhi private

Cmimi per periudhen Tetor Maj 35 euro/nata
Qershor dhe Shtator 55 euro/nata
Korrik 60 euro/nata
Gusht 60 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property