WiFi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | WiFi RSS feed for this section
€175/week Apartamente Pushimi ne Vlore

Apartamente pushimi ne Vlore

Uje i Ftohte, Vlore
 • Property size 60 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente pushimi ne Vlore. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi ne zonen e Ujit te Ftohte vetem 3 minuta nga plazhi. Apartamentet ofrojn pamje nga deti parkim te sigurt...

€245/week
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per pushime ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi pozicionuar rreth 100 metra nga deti. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi...

€239,063

Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 164.3 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vila Audrey per shitje ne Gjirin e Lalzit të pozicionuara vetëm pak minuta nga plazhi i bukur me rërë i Gjirit të Lalzit dhe Detit Adriatik. I ndodhur në mesin e kopshteve dhe...

€30,461

Lalzi Bay Rezort

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 30 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Lalzit Bay Resort dhe Spa do të sigurojë komoditet 5 yjesh, shërbime dhe luks të pakualifikuar, duke e bërë atë një nga destinacionet më të dëshirueshme turistike  në...

€500/month

Apartament me qera ne Tirane

Sheshi Frederik Shopen
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky Apartament ndodhet ne rrugen “Lidhja e Prizrenit”  vetem disa metra nga qendra e Tiranes dhe liqeni artificial.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5...

error: © Irea Property