Apartamente ne shitje ne plazhin e Radhimes

Apartamente ne shitje ne plazhin e Radhimes

Radhime,Vlore Web Reference: Prona8094
€71,200
  • Property size 79 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property nxjerr ne treg 3 apartamente te reja per shitje ne plazhin e Radhimes. Apartamentet ndodhen ne katin e dyte dhe te katert ne nje pallat te ri te pozicionuar vetem 300 metra nga plazhi. Apartamentet perbehen nga nje dhome gjumi, dhome ndenje me kuzhine, banjo dhe nje ballkon i madh ne forme L me pamje anash detit dhe malit.

Apartament 1+1 ne katin e dyte 79.2 m2 cmimi 900 euro/m2
Dy apartamente 1+1 i kati i katert 83.4 m2 cmimi 950 euro/m2

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property