Toke truall per shitje ne Radhime

Toke truall per shitje ne Radhime

Radhime, Vlore Web Reference: Prona8138
€90,000
  • Property size 300 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet toke truall me ndertes te vjeter ne fshatin Radhime. Ndodhen ne qender te fshatit dhe kan akses ne rrugen kryesore.
Fshati Radhime është një vend i qetë, i vendosur në një kodër me pamje nga gjiri i Vlorës dhe 15 km nga qyteti.
Siperfaqe 300 m2, 600m2 dhe 750 m2
Me certifikat pronesie.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property