Apartament per shitje ne Radhime | Tirana Resort Radhime

Apartament per shitje ne Radhime

Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6198
€57,828
  • Property size 73.2 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Radhime , i pozicionuar ne katin e 4 te nje residence te re banimi vetem 100 metra nga plazhi ne Radhime. Apartamenti ka siperfaqe 73.2 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe dy ballkone njeri me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 73.2 m2
  • Cmimi 790 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property