Apartament per shitje ne Radhime Vlore | Kompleksi Rezidencial Radhima

Apartament per shitje ne Radhime

Plazh Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6566
€38,935
  • Property size 59.9 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri residencial me 3-4 kate banim +1 kate parkim nentoksor. Residenca  ofron manaxhim dhe sistem sigurie dhe ndodhet vetem 100 metra nga deti. Perbehet nga sallon me kuzhin dhome gjumi banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqja 59.9 m2
Cmimi 650 euro/m2

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property