Parkime nentokesore | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Parkime nentokesore RSS feed for this section
€38,935 Shitur
  • Property size 59.9 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri residencial me 3-4 kate banim +1 kate parkim nentoksor. Residenca  ofron manaxhim dhe sistem...

error: © Irea Property