Apartamente pushimesh ne Orikum Vlore

Apartament pushimi ne Orikum

Kompleksi Relax Orikum Web Reference: Prona2448
€240/jave
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax.Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit( 17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i orikumit dhe 1 km nga porti i Jahteve.Apartamentet jane te perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon.Dhomat e gjumit jane te mobiluara me krevat dopio dollap komodina etj.Salloni eshte i mobiluar me dy divan te cilet munde te perdoren dhe si krevat Tv Kondicioner Kuzhin dhe tavolin ngrenje.Ne brendsi te residencen ndodhet nje pishin Bar dhe minimarket.

  • Cmimi per sezonin e ulet 240 euro/java
  • Qershor 280 euro/Java
  • Korrik 350 euro/Java
  • Gusht 385 euro/Java

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property