Apartament 2+1 ne Uje te Ftohte | Shitet Apartament ne Vlore

Apartament 2+1 ne Uje te Ftohte

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7097
€65,000
  • Property size 85 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 per shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 8 kate prane Akademis se Marines dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property