Apartament per shitje zona Uji i Ftohte ne Vlore| Banesa per shitje ne Vlore

Apartament per shitje zona Uji i Ftohte ne Vlore

Rruga Murat Terbaci Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6315
€50,700
  • Property size 89 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje zona Uji i Ftohte ne Vlore.  Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri vetem pak metra nga deti.

Siperfaqja 89 m2
Cmimi 590 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property