Prane detit | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Prane detit RSS feed for this section
€50,700 Shitur
  • Property size 89 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje zona Uji i Ftohte ne Vlore.  Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe...

error: © Irea Property