Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare | Apartament per shitje ne Uje te Ftohte

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7120
€66,000
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Ujit te Ftohte dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon i madhe me pamje nga deti. Apartamenti ka sistem qendror ngrohje-ftohje, pllaka cilsore si dhe punime dekorative Gipsi.

Siperfaqja 110 m2
Cmimi 600 euro/m2

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property