Punime cilsore | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Punime cilsore RSS feed for this section
€65,000 Shitur

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave

Rruga Dhimiter Konimi, Vlore
 • Property size 97 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje residence  banimi me punime cilsore ne Uje te Ftohte prane Vilave. Apartamenti ka siperfaqe...

€66,000 Shitur Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare
 • Property size 110 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Ujit te Ftohte dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo...

€37,700 Shitur
 • Property size 58 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores pran Kalas.Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe perbehet nga nje dhume gjumi, sallon me kuzhin ballkon dhe banjo.Apartamenti...

€61,410 Shitur

Apartament per shitje ne Plazh

Plazhi i Ri,Vlore
 • Property size 81.88 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi  vetem 10 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore...

€84,000
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Shiten 3 apartament me siperfqaqe 120 m2 te perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin 1 banjo dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne katet e 4 ,8 dhe 11 te nje residence banimi me...

€41,107 Shitur

Apartament ne plazh Vlore

Skel-Uji i Ftoht
 • Property size 54.81 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me siperfaqe 54.81 m2.Apartamenti ndodhet  ne katin e 5 te nje residence te re banimi me punime cilsore dhe e pozicionur buz shetitores Skel-Uji i Ftoht.Residenca...

error: © Irea Property