Papafingo per shitje ne Vlore | Apartamente me pamje nga deti ne Vlore

Papafingo per shitje ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7956
€115,000
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament papafingo per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin nje banjo , ballkon dhe verand me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.
Siperfaqja totale e apartamentit 110 m2
Cmimi 115 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property