Toke ne shitje ne Radhime

Toke ne shitje ne Radhime

Radhime, Vlore Web Reference: Prona6644
€64,800
  • Property size 540 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Toke per shitje ne Radhime. Dy siperfaqe toke 540 m2 dhe 820 m2. Tokat ndodhen ne nje koder dhe kane pamje te pa nderprer nga deti. Zona ka plane urbanistik dhe infrastuktur te perfunduar.

Cmimi 120 euro/m2

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property