Garsionere per shitje ne Lungomare Vlore | Shtepi Pushimi per shitje

Garsionere per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7865
€30,000
  • Property size 36 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Garsionere per shitje ne Lungomare Vlore. Irea Property disponon per shitje 6 garsionere ne kate te ndryshme ne nje pallat ne brezin e pare te shetitores. Apartamentet jane te paisura me certifikat pronsie dhe ndodhen vetem pak metra nga deti. Mundsi e mire investimi apo per te pasur nje shtepi pushimi ne Vlore.

Sip 36 m2
Cmimi 30 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property