Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare

Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7514
€53,000
  • Property size 106 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe dy ballkone njeri nga te cilet ka pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati , vetem 200 metra nga plazhi.

Siperfaqja totale 106 m2
Cmimi 53 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property