Shitet Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Shitet Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona7215
€97,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament me pamje nga deti ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje residence banimi ne zonen e Lungomares. Apartamenti ka planimetri funksionale dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy ballkone njeri prej te cilve me pamje nga deti dhe nje banjo.

Siperfaqja e Apartamentit 100 m2

Cmimi 97 000 euro.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property