Apartament per shitje ne Uje te Ftohte | Agjensi Imobiliare ne Vlore

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte

Uje i Ftohte Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6292
€50,400
  • Property size 72 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 (i pari banim) te nje pallati te ri pozicionuar buz shetitores bregdetare. Perbehet nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti. Eshte i paisur me certifikat pronsie.

 *Siperfaqja 72 m/2
 *Cmimi 700 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property