Jepet me qera Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Apartament me pamje nga deti

Kalaja, Vlore Web Reference: Prona7202
€260/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Jepet me qira Apartament me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e  4 te nje residence te re banimi prane Kalas. Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe disponon garazh.
Cmimi per qera afatgjate 260 euro/muaj
Cmimi per qera ditore fillon nga 30 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property