1 km nga qendra e vlores | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 1 km nga qendra e vlores RSS feed for this section
€190/month
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

€350/month
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  tek kompleksi Flamingo,kompleks residencial qe ofron cilsi dhe qetsi maksimale  ne Uji te Ftoht vetem pake metra nga deti.Apartamenti ka nje hapsir...

error: © Irea Property