Vile per shitje ne Vlore, Shqiperi | Prona per shitje ne Vlore

Vile per shitje ne Vlore

Rruga Drashovica, Vlore Web Reference: Prona7777
€250,000
  • Property size 266 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 5 Dhoma
  • Property size 3 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vile per shitje ne Vlore, me 2 kate + 1 kate papafingo + oborr. Vila ndodhet ne rrugen Drashovica Llagjia Partizani dhe eshte e perber nga 5 dhoma gjumi,2 sallone , 3 banjo dhe 2 ballkone. Vila eshte ndertime i viteve te fundit dhe ka punime cilsore.

Siperfaqja totale 306 m2 + 226 m2 oborr.
Cmimi 250 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property