Orikum Apartament per shitje | Shtepi per shitje ne Orikum

Orikum Apartament per shitje

Soleal Residence Web Reference: Prona6666
€38,000
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Orikum, Apartament per shitje me siperfaqe 75 m2. Perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti apartamenti munde te pershtatet lehtsisht ne 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje residence te re banimi me pishin.

Siperfaqja e Apartamentit 75 m2
Cmimi 38 000

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property