3 min nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 3 min nga deti RSS feed for this section
€41,900
  • Property size 49.3 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Tirana Resort Radhime eshte nje kompleks residencial dhe sherbimesh i ndertuar prane detit ne Radhime. Kompleksi perbehet nga objekte me 4 kate + 1 kate nenetoksor , pishin verore si...

error: © Irea Property