Parkim | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Parkim RSS feed for this section
€175/week Shtepi Pushimi ne Uji te Ftohte

Apartament per pushime ne Vlore

Rruga Aleksander Moisiu, Vlore
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per pushime ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i perber nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe...

€140/week
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Shtepi Pushimi ne Radhime. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime. Jane te perber nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon...

error: © Irea Property