Hipotek | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Hipotek RSS feed for this section
€24,990 Shitur
  • Property size 46 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Orikum,i perber nga nje dhome gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin vetem 5...

error: © Irea Property