Papafingo per shitje ne Lungomare Vlore | Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Papafingo per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7684
€160,000
  • Property size 186 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Papafingo per shitje ne Lungomare me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madhe me kuzhin, 2 banjo ,1 ballkon dhe verand me pamje nga deti.

Siperfaqja totale 186 m2
Cmimi 160 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property