Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore

Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore

Rruga Zenel Murra Web Reference: Prona8222
€70,000
  • Property size 106 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne Rrugen Zenel Murra. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin , 2 ballkone dhe 2 tualete.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property