1 km nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 1 km nga deti RSS feed for this section
€250,000

Vile per shitje ne Vlore

Tragjas, Vlore
  • Property size 1230 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Vile per shitje ne Vlore. Vila perbehet nga dy kate me siperfaqe totale 230 si dhe 1 000 m2 oborr. Ne katin e pare ndodhet salloni , kuzhina si dhe nje banjo ne katin e dyte ndodhen 3...

€210/week

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

error: © Irea Property