Pishina te Përbashkëta | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Pishina te Përbashkëta RSS feed for this section
€55,000 Apartament me pishin ne Vlore

Apartament me pishin ne Vlore

Rruga Aleksander Moisiu, Vlore
  • Property size 79 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament me pishin per shitje ne Vlore.  Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe nje ballkon te madhe. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje...

error: © Irea Property