Apartament per shitje prane Portit ne Vlore

Apartament per shitje prane Portit

Rruga Hektor Shyti, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7320
€47,000
  • Property size 85 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje prane Portit ne Vlore. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti disponon certifikat pronsie.
Cmimi 47 000 euro.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property