Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores

Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores

Kalaja,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4943
€37,700
  • Property size 58 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores pran Kalas.Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe perbehet nga nje dhume gjumi, sallon me kuzhin ballkon dhe banjo.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje residence te re banimi dhe me punime cilsore pozicionuar vetem 100 metra nga deti.

  • Siperfaqja 58 m2
  • Cmimi 650 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property