100 metra | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 100 metra RSS feed for this section
€37,700 Shitur
  • Property size 58 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores pran Kalas.Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe perbehet nga nje dhume gjumi, sallon me kuzhin ballkon dhe banjo.Apartamenti...

error: © Irea Property