Pushime ne Vlore , Apartament me qira ne Vlore

Pushime ne Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona4673
€140/jave
  • Property size 66 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per pushime ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te residences Odeon ne zonen e Ujit te Ftoht. Apartamenti perbehet nga 1 dhoma gjumi me ballkon me pamje nga deti sallon me guzhin dhe tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me te gjitha aksesoret e domosdoshem.

  • Cmimi Tetor-Maj 140 euro/java
  • Qershor-15 Korrik 210 euro/java
  • 16 Korrik – 30 Gusht 280 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property