150 metra nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 150 metra nga deti RSS feed for this section
€140/week

Pushime ne Vlore

Uji i Ftohte
 • Property size 66 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per pushime ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te residences Odeon ne zonen e Ujit te Ftoht. Apartamenti perbehet nga 1 dhoma gjumi me ballkon me pamje nga...

€50,050

Apartament ne Vlore per shitje

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 77 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament te peber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe i...

€52,740
 • Property size 70.32 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje 8 apartamente ne bregdetin e bukur te Sarandes.Apartamentet jane pjes e nje residence te re banimi dhe me punime cilsore  pozicionuar vetem 150 metra...

error: © Irea Property