Apartamente me pamje nga deti per shitje ne Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Rruga Azem Sulo, Vlore Web Reference: Prona7979
€168,000
  • Property size 140 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ka kënaqësinë të nxierr ne trege nje residenc moderne banimi ne Uje te Ftohte. Kjo rezidencë e re është e pozicionuar sipër kodrës dhe ka një pamje mahnitëse të gadishullit të Karaburunit, ishullit të Sazanit dhe qytetit të Vlorës. Rezidenca përbëhet nga 5 kate me 2 apartamente në secilin kat, të ndërtuara me materiale me cilësi të lartë. Ndodhet vetëm 5 minuta me këmbë nga plazhi dhe vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Ekzistojnë 8 apartamente në dispozicion për shitje me një sipërfaqe prej 140 dhe 145 m2. Të gjithë apartamentet përbëhen nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh me kuzhinë, 2 banjo dhe 1 ballkon i madh me pamje të plote nga deti. Rezidenca ofron një hapësirë të sigurt parkimi për të gjithë banorët si dhe zona të gjelbërta me pemë frutore si ulliri dhe portokalli.
Cmimet 1200 euro/m2 kati i pare.
1400 euro / m2 kati i dytë
1600 euro / m2 kati i tretë
1800 euro / m2 kati i katërt

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property