Apartamente pushimi ne Vlore | Residenca Panorama Vlore

Apartamente pushimi ne Vlore

Uje i Ftohte, Vlore Web Reference: Prona7107
€175/jave
  • Property size 60 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente pushimi ne Vlore. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi ne zonen e Ujit te Ftohte vetem 3 minuta nga plazhi. Apartamentet ofrojn pamje nga deti parkim te sigurt dhe wifi.Disponojm dy studio me kapacitet per 4 persona dhe 2 apartamente 1+1 per 6 persona. Apartamentet jane te paisur me kuzhin dhe gjithcka te nevojshme.

Cmimi fillon nga 25 euro/nata per studio dhe 35 euro/nata per Apartamente 1+1

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property