Apartamente me qera ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane Web Reference: Prona1768
€1,000/muaj
  • Property size 130 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 1 Banjë
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Jepen me qera 2 Apartamente 3+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete prane liqenit ne Tirane.Apartamentet kan mobilim modern dhe jepen me qera te gjat si dhe qera ditore.Apartamentet ndodhen ne katin e 4 te nje godine moderne dhe perbehen nga 1 dhome ndenjeje Guzhin 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete
Cmimi 1000 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Apartament per shitje ne Vlore,Toke per shitje,Apartamente me qera,Tirane,Vlore,Durres,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare,Ksamil,Pushime ne Shqiperi,Manaxhim Pronash