Ngrohje Qendrore | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ngrohje Qendrore RSS feed for this section
€93,132
  • Property size 84.89 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartamente per shitje ne Tirane pjes e nje residence projektuar posacerisht per ju qe doni te beni nje jete te sigurt, te qete dhe komode.Ne kete residence do te gjeni apartamente...

€1,000/month

Apartamente me qera ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane
  • Property size 130 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Jepen me qera 2 Apartamente 3+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete prane liqenit ne Tirane.Apartamentet kan mobilim modern .Apartamentet ndodhen ne katin e 4...

error: © Irea Property