Apartamente ne residencen Kodra e Diellit

Apartamente Kodra e Diellit

Prane Liqenit Web Reference: Prona2419
€126,500
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje 2 apartament ne residencen Kodra e Diellit,kompleks residencial me standart dhe kualitet te lart.Pozicionuar ne nje nga zonat me  te preferuara te Tiranes prane liqenit artificial mes gjelberimit dhe ajrit e paster.Apartamentet kane nje siperfaqe prej 110 m2 dhe kompozohen nga 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe sallon me kuzhin.

  • Siperfaqja 110 m2
  • Cmimi 1 150 euro per m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property