Apartament moderrn me qera ne Tirane

Apartament me qera ne Tirane

M.Shyri Web Reference: Prona1134
€800/muaj
  • Property size 140 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera 2+1 mobilim modern me siperfaqe 140 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me parkim privat 24 security.Apartamenti ka nje verand me pamje nga Jug Perndim Veri.Apartamenti eshte i paisur me sistem ngrohje-ftohje(Chiller)Satelit,Internet ADSL,Parket druri dhe AC.Apartamenti ndodhet ne rrugen M.Shyri  prane Gjykates se Lart dhe Albtelecom.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property