Internet | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Internet RSS feed for this section
€350/week
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per pushime ne Vlore.  Apartamenti eshte pjes e nje kompleksi te ri vilash ne zonen e Kalas ne Vlore. Kompleksi ofron pishin , fusha tenisi , plazh private dhe...

€350/month
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo...

€280/week

Apartamente pushimi ne Sarande

Rruga Butrinti,Sarande
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Dy Apartamente pushimi ne Sarande te perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet ndodhetn ne katin e dyt te  nje pallat te ri vetem 20...

€210/week

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

€44,100
 • Property size 48 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Residencen Dhermi Resort.Rezidenca Dhermi Resort eshte perceptuar si prova me e denje e persosmerise. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje...

€400/month

Apartament me qira ne Tirane

Rr Bajram Curri,Tirane
 • Property size 85 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin banjo dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne rrugen...

€500/month

Apartament me qera ne Tirane

Sheshi Frederik Shopen
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky Apartament ndodhet ne rrugen “Lidhja e Prizrenit”  vetem disa metra nga qendra e Tiranes dhe liqeni artificial.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5...

€1,000/month

Apartamente me qera ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane
 • Property size 130 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Jepen me qera 2 Apartamente 3+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete prane liqenit ne Tirane.Apartamentet kan mobilim modern .Apartamentet ndodhen ne katin e 4...

error: © Irea Property