Apartament ne Orikum | Residenca Soleal

Apartament ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona6519
€23,780
  • Property size 58 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament ne Orikum per shitje. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me siperfaqe 58 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje residence te re banimi me 6 kate + parkim nentoksor. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqja 58 m2
Cmimi 410 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property