Apartament me qira ditore ne Lungomare

Apartament me qira ditore ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7851
€210/jave
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ditore ne Lungomare, Vlore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje ansore nga deti. Eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ka kapacitet per 4 persona.

Cmimi 30-60 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property