Kuzhin | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Kuzhin RSS feed for this section
€150/week Studio me qira ditore ne Vlore
  • Property size 44 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Studio me qira ditore ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi pozicionuar ne koder Uje i Ftohte dhe vetem 3 minuta nga plazhi. Apartamenti eshte i arreduar me...

€210/week Alexey Beach Apartment Vlore
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ditore ne Lungomare, Vlore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje ansore nga deti. Eshte i arreduar me gjithcka te...

error: © Irea Property