Apartamente per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Web Reference: Prona4566
€61,200
  • Property size 97 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje me siperfaqe 97 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me ballkon me pamje nga deti dhe tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e  te nje pallati te ri buz rruges Skel-Uji i Ftoht.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie.

  • Cmimi 650 euro/m2
  • Siperfaqja 97 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property