Apartamente per shitje ne Lungomare Vlore | Apartments for sale in Vlora

Apartamente per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7900
€40,000
  • Property size 50 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente per shitje ne Lungomare, Vlore. Apartamentet ndodhen ne katet 3 dhe 4 te nje pallati te ri dhe me punime cilsore ne brezin e pare te shetitores, dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon te perbashket me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon.
* Apartament 1+1 me sip 50 m2 i pa mobiluar. Cmimi 40 000 euro
* Apartament 1+1 me sip 50 m2 i mobiluar. Cmimi 45 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property