Apartament per shitje ne Uje te Ftohte | Apartment for sale in Vlora

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6822
€59,950
  • Property size 109 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dy te nje pallati te ri ne shetitoren bregdetare dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe balkon me pamje ansore nga deti.

Siperfaqja 109 m2

Cmimi 550 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property