Prona per shitje dhe me qera ne Tirane
Property Archive | Tirane RSS feed for this section
€389,000

Zyre per shitje ne Tirane

Rruga Sami Frashri
 • Property size 174 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Ambjent biznesi per shitje ne rrugen Sami Frashri prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Amjenti ka siperfaqe 173 m2 me dy fasada xhami me pamje nga rruga. I paisur me...

€3,500/month
 • Property size 440 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 4 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Irea Property ofron nje vile luksoze me qera ne Sauk vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG.Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve.Vila...

€914,000

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane
 • Property size 10753 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.  ...

€88,000
 • Property size 76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne qender te Tiranes prane Shallvareve. Aprtamenti eshte i organizuar nga sallon me kuzhin nje dhome gjumi banjo dhe ballkon dhe koridor. Imobiluar dhe me...

€550/month

Zyra me qira ne Tirane

Bulevardi Zogu I
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Ambjent zyrash me qira ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e dyt te nje pallati te ri me vendodhje ne bulevardin “Zogu I” rreth 100 metra nga hotel Tirana...

€56,950 Shitur

Apartamente per shitje ne Tirane

Prane Spitalit Nene Tereza
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje ne Tirane apartamente te cilsis se lart.Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri residencial prane qendres spitalore Nene Tereza dhe unazes se Tiranes....

€93,132
 • Property size 84.89 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente per shitje ne Tirane pjes e nje residence projektuar posacerisht per ju qe doni te beni nje jete te sigurt, te qete dhe komode.Ne kete residence do te gjeni apartamente...

€400/month

Apartament me qira ne Tirane

Rr Bajram Curri,Tirane
 • Property size 85 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin banjo dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne rrugen...

€4,600/month
 • Property size 550 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 10+ Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Jepet me qera nje ambient  bznesi me siperfaqe totale 550 m2 nga e cila 300 m2 perbehen  nga 9 zyra 1 depo salle mbledhjesh per 10-12 persona 3 banjo dhe tarac me siperfaqe 250...

€3,500/month

Vile per qera ne Tirane

Rr Elbasanit,Tirane
 • Property size 6400 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron kete Vile moderne me 3 kate per qera.Vila ka nje siperfaqe prej 640m2 + siperfaqe trualli prej 500 m2Ppunimi  teper cilsore dhe moderne.  Sistemi i ngrohjes dhe i...

error: © Irea Property